BAKTARİYEL İÇ TEMİZLİK

Araç iç kısımları kullanıcının gündelik yaşantısının büyük bölümünü geçirdiği kapalı mekanlardır.Yoğun kullanımdan  ve dış etkenlerden dolayı zamanla aşırı kirliliğe maruz kalır.

Araçların tavanından tabanına ,bagaja,çatlama ve solmalara karşı deri ve vinil yüzeylere (antistatik koruma sütleri ile ) havalandırma ızgaralarında oluşan bakterilerin ortadan kaldırılmasına kadar derinlemesine AutoZen detaylı hijyenik İç Temizlik ve Koruma yapılarak ,araç içinde pırıl pırıl bir mekan ve tam hijyen sağlanır.

* Detaylı ve hijyenik döşeme ,koltuk,tavan,taban,papas halı temizlenir.

* Araç içi ve bagaj süpürülür.

* Deri koltukların hijyenik temizliği .bakım ve koruması yapılır.

* Bagaj araç içi temizleyici ve özel sünger ile temizlenir.

* Tavan,taban,koltuklar,kapı panelleri AutoZen Araç İçi Temizleyici ve endüstriyel koltuk             yıkama makinesi ile yıkanır,vakumlanır,kurutulur ve tam hijyen sağlanır.

* Torpido,plastik ve lastik aksamlar hijyenik temizliği yapılarak ,çok amaçlı koruma sütleri ile koruma altına alınır.

* Kapı panelleri ,iç-dış camlar ,aynalar,hava ızgaraları temizlenir.

* Tüm araç içi detaylı temizliği ve son kontrol yapılır.

 

Aracın iç yüzeylerini ilk günkü görünümüne geri getiren ve koruma altına alan bu  sistemi yılda 2 defa yaptırmanız tavsiye edilir.
Uygulama süresi yaklaşık 6 (altı) saattir.

Ataşehir evden eve nakliyat Sancaktepe evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat