CAM FİLMİ

LLUMAR AMERİKAN CAM FİLMİ

 CAM FİLMİ UYGULAMALARI

Güneş altında araba kullanmak güneşin parlaklığı ve sıcağından dolayı vucüt ve göz yorgunluğuna sebep olur. Cam filmleri güneşin bu yakıcı sıcağını ve aynı zamanda parlaklığını engelleyerek size rahat ve güvenli bir sürüş ortamı sağlar. Klimanız daha az çalışır, aracınızın performansı artar.

 GÜVENLİK FİLMİ

Aracınıza yaptıracağınız güvenlik cam filmi, molotof kokteyli, plastik patlayıcılar, taş, sopa gibi vur kaç, terörist saldırılarına karşı camlarınızın kırılmasına mani olur, dağılıp parçalanmasını önler.


KAPUT FİLMİ

Bilgisayarlı kesimler sayesinde  aracın ön kısmında %100 koruma sağlar. Bu kesimler aracın kaput önü, tamponlar, farlar ve aynaları kapsar. Dilenildiği taktirde araca komple koruyucu film uygulaması yapılabilir, dışardan gelecek olan sert cisimlerin aracın boyasına zarar vermesini engeller, çevresel atıklardan dolayı boyanızda oluşan tahribat ve çizikler, kuş pisliğinden dolayı boya yanması bu gibi durumlarda boyanızı koruma altına alır.

Ataşehir evden eve nakliyat Sancaktepe evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat