HAKKIMIZDA

AUTO Zen , 600 m2 servis kompleksi, deneyimli ve sertifikalı kadrosu ile MART 2008’de siz değerli araç sahiplerinin hizmetine açtık. Auto Zen ürün garantisi kapsamında Araç Boya Koruma Sistemleri, Detaylı iç temizlik, Motor Temizliği, Cam filmleri Quantum serisi ürünleriyle sizlere aracınızı ayrıcalıklı kılmak için hizmet vermektedir.

Son yıllarda ülkemizde çok hızlı yükselişe geçen Car care sektörü gün geçtikçe daha çok tanınmaya,müşterilere çeşitlilik ve alternatifler sunmaya ve yayılmaya devam etmektedir.

Tüm sektörlerde olabileceği gibi bu konuda da mutlaka yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan firmaların yanısıra ,deneyimden ve gerçeklikten uzak yapay firmalar ,markalar ve ürünler de piyasada yer almaktadır.

Sistemdeki tüm kimyasallar ,DIN EN ISO 9001 kalite güvencesi altında geliştirilir ve üstün kimya teknolojisi ile Amerika ve Almanya’da üretilir ve tüm dünya’da sunulur.

Ataşehir evden eve nakliyat Sancaktepe evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat